Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Televize Nova, Zahraniční seriály | 0 comments

Ženatý se závazky – voyo.cz archiv tv nova online

Tak tomu se říká opravdu povedené rodinka. Je otázkou, jak by fungovala v reálu, ale na televizních obrazovkách klape dokonale. A vy se tak máte nač těšit, protože zážitek z jejich sledování opravdu stojí za to.

Řeč nemůže být o něčem jiném, než je oblíbený americký seriál Ženatý se závazky. 262 dílů nespoutaného humoru a proudu smíchu se vzniklo už v roce 1987, ale jednotlivé epizody jsou nesmírně populární i dnes. O tom se můžete přesvědčit, pokud budete sledovat komediální seriál Ženatý se závazky na televizi Nova nebo také v archivu na voyo.cz.

Snad každý zná Al Bundu, hlavního hrdinu Ženatý se závazky, se kterým se zkrátka nemůžete nudit. Al Bunda všechno ví, všechno umí, nic nemůže zkazit, všechno prostě dopadne dobře. Nebo spíše, on si to sám myslí. Bohužel pro něj, výsledek je naprosto opačný. Al Bundovi nevyjde nic, ať se snaží, jak může.

A tak je aspoň rád, když se mu daří coby prodavači bot. Al Bunda je ale Ženatý se závazky. Doma, ve svém oblíbeném obýváku. Má manželku Peggy. Ale i syna Buda, který touží po holkách a také dceru Kelly. Tu snad ani není třeba představovat. Stejně tak, jako rodinného psa Bugga. S touto rodinou se prostě nudit nebudete.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *