Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 03.02.2013 in Na nože!, Nezařazené, Pořady o vaření, Receptové pořady, Soutěže, Televize Prima | 0 comments

Zděnek Polreich životopis – Na nože

V kuchyních se pohybuje řada lidí. Někdo se mezi kuchyňským náčiním vyzná více, někdo méně. Mezi absolutní českou špičku patří Zdeněk Pohlreich, který se stal oblíbeným a populárním díky televizi Prima. Zde mu nyní patří oblíbený pořad Na Nože!

Zdeněk Pohlreich patří mezi elitu, co se české gastronomie týče. V kuchyni se orientuje i poslepu a dokáže vykouzlit skutečně gastronomické speciality. O tom svědčí také recepty Na Nože! To je také název jeho druhého primáckého pořadu.

Po moderování pořadu Ano, Šéfe!, přesedlal právě Na Nože!, aby nejen učil, ale také sledoval, jak nadějní kuchaři zvládají nejrůznější recepty na nože. A v těch vyniká i třiapadesátiletý kuchař, který toho má už hodně za sebou.

Pokud chceme vědět, jaký má Zdeněk Pohlreich životopis, najdeme jen samá superlativa. Šéfkuchař hotelů Imperial, Metropol, Prague Marriott, Renaissance Praha a mnoha dalších, to všechno si Pohlreich prošel. Patří mu také řada prestižních ocenění. A v současnosti se kromě moderování věnuje především své hlavní profesi – je Šéfkuchař pražského Café Imperial.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *