Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.12.2018 in Ano, šéfe!, Nezařazené, Pořady o vaření, Televize Prima | 0 comments

Zdeněk Polreich – Prostřeno bez servítků

Vaříte rádi a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Lákají vás nové recepty a chcete se nechat vést opravdovým profesionálem? Co takhle mít za učitele Zdeňka Pohlreicha?! Pokud vás tato myšlenka láká, není nic jednoduššího, než si koupit novou knížku s názvem Zdeněk Pohlreich: Prostřeno bez servítků.

Toto čtvrté, nejnovější, dílo Zdeňka Pohlreicha, vychází přesně týden před Vánocemi. Přináší s sebou řadu nových receptů, které určitě stojí za to vyzkoušet. K tomu všemu se dozvíte také více informací o vašem oblíbeném šéfkuchaři, který vede dvě restaurace, patří mezi českou gastronomickou špičku a v kuchyni vykouzlí, o čem se jiným ani nesní.

Zdeněk Pohlreich: Prostřeno bez servítků je dílo, kde se dozvíte skutečně vše, co vás zajímá. Ať už to jsou informace o tomto moderátorovi a úžasném kulinářském kouzelníkovi, tak především jeho jedinečné speciality.

Těch je v díle Zdeněk Pohlreich: Prostřeno bez servítků více než sto. Stovka těch nejlepších českých pokrmů, které vystihují současnou českou kuchyni. K tomu přidá svůj komentář Pohlreich samotný, stejně, jako se dočtete, jak se dostal na samý vrchol. A kdo ví, třeba se tam díky jeho receptům od předkrmů až po dezerty dostanete také.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *