Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 02.07.2011 in Pořady o vaření, Receptové pořady, Šéf na grilu, Televize Prima | 0 comments

Zdeněk Polreich na grilu – grilován

Máte vlastní zahradu, nebo rodinu se zahradou? Tak to určitě víte, jak chutná ta pravá grilovačka. Ale zahrada není podmínkou. Ugrilovat si můžete na balkóně, na louce, na výletě, prostě kde to jen jde a kde je to bezpečné.

A abyste v grilováníá byli ještě lepší, zkuste přijmout pár rad. S těmé příchází Zdeněk Polreich na grilu – grilování. Televize Prima vás zde na grilovačku k oblíbenému Šéfovi, který pro vás připravil pořad Na grilu. Uvidíte, jak vám zachutní.

Zdeněk Polreich na grilu – grilování se skládá ze šesti dílů. Steaky, Burgery, Kotlety, Ryby, Drůbež a Speciality jsou díly, které jsou vždy zaměřeny na grilování určité skupiny jídel. V každém díle se můžete těšit minimálně na tři recepty a pořádné grilování.

Pohlreich si myslí, že lepší, než toho ugrilovat od všeho něco, je lepší zaměřit se na určité suroviny. O to je pak grilovačka lepší. I o tom vás přesvědčí v Zdeněk Polreich na grilu – grilování, kde kromě oblíbených receptů, rad, tipů a podobně nezapomene ani na svůj humor. Tak tedy dobrou chuť.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *