Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.12.2018 in Ano, šéfe!, Nezařazené, Pořady o vaření, Televize Prima | 0 comments

Zdeněk Polreich – Bravo šéfe

Jestliže vás na televizi Prima zaujala osobnost a kulinářské umění Zdeňka Pohlreicha, určitě rádi využijete jednu z jeho jedinečných kuchařek, kde přináší mnoho skvělých receptů. Tou první vůbec je kniha s názvem Zdeněk Pohlreich: Bravo, šéfe!

Už podle názvu je jasné, na co navazuje. Pohlreich se proslavil coby moderátor oblíbeného pořadu Ano, Šéfe!, který měl velký úspěch. Proto neváhal a vzápětí vydal také knihu plnou těch nejbáječnějších receptů, kterými se rádi necháte v kuchyni vést.

Zdeněk Pohlreich: Bravo, šéfe! Vaří mezinárodní kuchyni, je celý název prvního Pohlreichova díla. To vyšlo v roce 2009 a přináší vám třicet těch nejbáječnějších receptů, které pro vás připravil tento oblíbený šéfkuchař.

Je libo předkrm, polévku, hlavní jídlo, dezert či salát? Stačí otevřít Zdeněk Pohlreich: Bravo, šéfe! a uvidíte, že skvělý recept připravíte ihned. Na přiloženém DVD se navíc budete moct podívat a naučit se, jak Zdeněk Pohlreich připravuje kuře na mnoho způsobů. Nechte se jim vést a vykouzlete si v kuchyni opravdové speciality.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *