Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in Televize Prima, Zázraky života | 0 comments

Zázraky života v archívu pořadů

Skoro každý touží po tom jediném – přivést na svět potomka. Ne vždy je to bohužel tak snadné, jak to vypadá. Mohou nastat nejrůznější komplikace, který tento pro mnohé nejkrásnější moment v životě zhatí. Z této oblasti přináší televize Prima seriál Zázraky života.

Existuje hned několik možností, které se dají využít poté, co přirozená cesta početí potomka selže. Nikdo by se přece nechtěl připravit o tento nádherný moment. A nepřipraví vás o něj ani televize Prima. V seriálu Zázraky života se podíváte na moderní medicínu, která dokáže i to, co se zdá být nemožné.

Když už to nejde v životě, možná se vám bude líbit aspoň tento seriál. Zázraky života svým scénářem vede Eva Papošková, která vytvořila hlavní tváře seriálu jako jsou MUDr. Eliška Diamantová, RNDr. David Salač, Monika Salačová, MUDr. Marek Tichý či další.

Seriál Zázraky života vás přivede do lékařského prostředí, ale také do běžných životů, radostí i problémů našich doktorů. Moderní medicína však bude směřovat k jedinému – aby se povedl zázrak života.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *