Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 12.01.2010 in Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

www.tn.cz

Pokud chceme být neustále v kontaktu s tím nejaktuálnějším děním, stačí jediné. Do internetového vyhledávače napsat tn.cz nova. Zpravodajský server televize Nova je aktuální prakticky nonstop. Pokud tedy chceme být u nějaké informace co nejdřív, stačí se podívat na tn.cz.

Zpravodajství tn.cz

Televize Nova poměrně nedávno přišla s nápadem založit také internetové zpravodajství. A tn.cz splňuje vše, co by takovýto portál splňovat měl. Pokud nás zajímá, co se kde stalo, jaké bude počasí, nejdůležitější události, politická situace či sportovní výsledek, jen stránka www.tn.cz ideálním místem, které navštívit. Když na Nově běží zprávy, ve většině reportáží je přímý odkaz právě na tn.cz, kde se dozvíme ještě více informací k dané problematice.

Fotbal i drby na Nově

Když zpravodajství www.tn.cz začínalo, jeho hlavním úkolem bylo předávat veřejnosti zprávy dne. Postupně se ale novácké tn.cz začalo ruzrůstat i o další sektory. A tak kromě hlavního tématu, který je hlavním i nyní, zpravodajství, vznikly rubriky další. Do té sportovní se například zařadily přenosy fotbalové Ligy mistrů. Když je hrací den této soutěže, na tn.cz běží hned dva zápasy. Ač jsou zprávy TV Nova seriózní, našlo se také místo pro bulvár. Ten je v kolonce Red news. Pokud si chceme přečíst domácí i světové drby ze showbyznysu, nebo sledovat zpravodajství, jsme na správné adrese.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *