Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 15.01.2011 in Nezařazené, Pořady o vaření, Receptové pořady, S Italem v kuchyni, Televize Prima | 0 comments

www.sitalemvkuchyni.cz

Jestliže holdujete vaření a v něm se ničemu nevyhýbáte, určitě rádi vyzkoušíte i něco nového. A co takhle vařit podle pravého Itala v kuchyni? Tak je znám Emanuele Ridi, který každou neděli televizním divákům Primy předává to nejlepší, co v kuchyni dokáže. O tom se můžete přesvědčit také na www.sitalemvkuchyni.cz.

A že to jsou pořádné kousky. Emenuele Ridi je italský kuchař, který před patnácti lety přišel do České republiky. Zde se mu zalíbilo natolik, že zůstal. A nejen to, stal se slavným. Využil své příjemné a otevřené povahy, spojil ji s jedinečným kuchařským uměním, které nyní nabízí televizním divákům.

Rodák z Elby každý týden vaří ve své kuchyni, kde si také zve nejrůznější české celebrity. Nejen jim, ale také vám, diváků, pak přibližuje své jedinečné recepty. Pokud vás cokoliv o oblíbeném kuchaři a jeho pořadu zajímá, stačí navštívit web www.sitalemvkuchyni.cz.

Zde si můžete přehrát epizody, ale také se podívat, jaké jsou jedinečné recepty s Italem v kuchyni. Toužíte po DVD s těmi nejlepšími recepty? Chcete si je prohlédnout v kuchařce? To vše a ještě mnohem více najdete na www.sitalemvkuchyni.cz, kde se dozvíte také podrobné informace o celém pořadu.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *