Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 14.04.2010 in Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

www. prima cz – Prostřeno recepty

Pokud je vaší oblíbenou televizní stanicí TV Prima, pak určitě dobře znáte stránku www. prima cz. Tam se nedozvíte jen vše o vaší oblíbené stanici, ale můžete zde také shlédnout archív pořadu Prostřeno. Ten svůj tu má také nový oblíbený pořad Prostřeno, kde si tak můžete najít ty nejoriginálnější české, ale i třeba italské recepty.

Jejich originalita spočívá v tom, že jej nepřipravují profesionální kuchaři, nýbrž obyčejní lidé. Těch je v soutěži každým týdnem pět. Od pondělí do pátku má pak vždy jeden soutěžící Prostřeno šanci na to, aby ukázal v pravé kráse své recepty.

Těmi se snaží co nejvíce zaujmout a od toho se pak odvíjí, jaké na konci dne dostane od svých protivníků známky. Do toho také patří, jaké hostitel zrovna vybral menu, jak jej dokázal připravit a obhájit, ale také to, jak se o své hosty staral a jaký program vymyslel. Ten, který si vede nejlépe, získává pětadvacet tisíc korun.

Celým pořadem provázejí Jana Boušková společně s Václavem Vydrou. A také jejich výkony si můžete přehrát na archivu www.iprima.cz. Zde si v klidu můžete prohlédnout všechny pořady vaší oblíbené televizi a připomenout si ty nejlepší televizní chvilky. Tak, jako Prostřeno a jeho recepty.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *