Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 10.11.2010 in Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

www.prima cz prostřeno recepty – www i prima cz

Kuchyně, vaření, stolování, zábava a stále se učení něčeho nového. Jsou to slova, které přesně vystihují vaší osobu? Tak to určitě moc dobře víte, co je to pořad Prostřeno. A pokud ne, snadno a rychle jej najdete na www prima cz.

Pět dnů, pět soutěžících, pět různých meníček a na konci sladká odměna pětadvaceti tisíc korun. To mohou soutěžící získat za to nejlepší pohoštění pro své hosty, kterým provádí oblíbená manželská dvojice Jana Boušková a Václav Vydra.

Jste i vy fanouškem pořadu Prostřeno a láká vás zkusit si nějaký ten recept? Tak není nic lehčího, než si najít www prima cz Prostřeno recepty, které čekají už jen a jen na vás. Tyto recepty určitě zvládnete uvařit sami a uvidíte, že při tom bude i legrace.

Stejně jako v pořadu Prostřeno, který se recepty jen hemží. A to těmi nejlepšími recepty. Sledujte společně, kdo se bude jevit jako nejlepší kuchař a hostitel celé pětky, se kterou se každý podvečer setkáváte na televizních obrazovkách. Jen ten nejlepší nakonec se svými recepty Prostřeno vyhraje.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *