Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 10.04.2010 in Nezařazené, Televize Nova, Ulice | 0 comments

www.nova.cz ulice na nova.cz

Že jste v televizi viděli svůj vlastní příběh nebo příběhy vašich nejbližších? Nedivte se, scénář vám nikdo ze života neukradl. Vše ale nasvědčuje tomu, že jste pravidelným divákem seriálu Ulice, kde se mísí životy vás, televizních diváků.

Seriál Ulice, to je dlouholetá stálice televize Nova. Rodiny jako Jordánovi, Boháčovi, Farští, Královi, Peškovi, Hejlovi, Stránští, Niklovi, Bařinkovi či Pavlicovi, ti tady jsou pro vás neustále. A pokud chcete vědět, co je u nich nového, není nic lepšího, než shlédnout Seriál Ulice díly dopředu TV Nova.

Žijte příběhy vašich hrdinů. Buďte stále v obraze. Sledujte Seriál Ulice díly dopředu TV Nova. Jen takto stále budete vědět, kdo, kde, s kým, co a jak. O tom přece Ulice je. Každý díl přináší nové a nové životní situace, které vám však můžou být více než známé.

Ulice online nabízí sledování vašeho oblíbeného seriálu nonstop. A na ulicedilydopredu.cz najdete díly, které přesně hledáte a z vašeho oblíbeného seriálu vám neunikne ani setinka. A to přece nechcete. Rádi přece budete vědět, co se může stát i vám.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *