Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 14.04.2010 in Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

www.iprima.cz – Prostřeno recepty a video na iprima.cz

Byli jste dlouho v práci či venku s přáteli a nestihli jste shlédnout váš oblíbený pořad na televizi Prima? Nyní už to není žádný problém. Díky archívu pořadů na www.iprima.cz si můžete to, co jste neviděli, nebo chcete vidět znovu, snadno přehrát. Stejně tak, jako zjistit recepty oblíbeného pořadu Prostřeno.

Videoarchív na iprima.cz je skutečně bohatý a nabízí všechny nejoblíbenější pořady. Stejně tak, jako nový zábavný pořad Prostřeno a jeho recepty. Skupina pěti se sejde, aby se každý den jeden ze soutěžících o své protihráče postaral. Proto musí čerpat ty nejoriginálnější recepty, které na iprima cz najdete.

Prostřeno je zábavný pořad, který nenabízí jen kulinářské umění. Moderátorská dvojice Jana Boušková a Václav Vydra provází každý všední den před TN – televizními novinami pořadem, kde proti sobě stojí pět soutěžích. Ti především v kuchyni svými recepty bojují o pětadvacet tisíc korun.

Záleží, kdo jaký ze soutěžících Prostřeno dokáže vytvořit jaké menu a jak jej předá svým hostům. Za to, stejně jako za doprovodný program, obdrží na konci dne určitý počet bodů. Princip je jasný. Kdo má na konci týdne bodů nejvíce, vyhrál Prostřeno.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *