Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 07.07.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

www 1001noc.nova.cz

Řada televizních stanic nejrůznější zemí neváhalo. Okolní státy se rozhodly do hlavních vysílacích časů zasadit tureckou telenovelu. Netrvalo dlouho a Tisíc a jedna noc vtrhla také na české obrazovky. Na televizi Nova ale na začátku takový obdiv nenašla.

Proto byla telenovela Tisíc a jedna noc přesunuta na jiný čas, diváci jí mnoho sledovat každý všední den a určitě nelitují. Nyní je totiž www 1001noc.nova.cz velice oblíbenou telenovelou, která si získala srdce nejednoho diváka a především divačky.

Příběh Šeherezády zná už snad každý. A kdo ne, může jej najít na www 1001noc.nova.cz. Šeherezádu těžce zkouší osud. Nejen, že tragicky přišla o manžela, nyní se musí postarat o těžce nemocného syna.

Pro jeho záchranu je však schopna udělat cokoliv. A také, že udělá. Přesvědčte se sami na www 1001noc.nova.cz, jak se Šeherezáda postupně sbližuje s Onurem, nyní v reálu i životním partnerem. Podívejte se na příběhy Tisíce a jedné noci na www 1001noc.nova.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *