Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Reality Show, Soutěže, Sportovní pořady a seriály, Televize Nova | 0 comments

Wipeout souboj národů video – voyo.cz archiv tv nova online

Vydávají se z vypětí všech sil, bojují, jak jen můžou, snaží se dokázat i nemožné, zdolávají těžké překážky, aby bojovali za Českou a Slovenskou republiku, aby hájili naši čest a ukázali, že i my máme silné národy.

Proto se známé osobnosti staly členy týmu, který vyrazil do Argentiny, aby se utkal v souboji s tou nejsilnější konkurencí v soutěži Wipeout – souboj národů. Jak se to Československému týmu dařilo, o tom se můžete přesvědčit, pokud si v online archivu přehrajete nějaké video.

Wipeout souboj národů není pro soutěžící žádnou procházkou růžovým sadem. Právě naopak. Na soutěžící čekají těžké, přetěžké překážky, které není vůbec snadné udolat a dostat se v co nejlepším čase do cíle. Finálový test pak bývá ještě mnohonásobně složitější. Avšak kdo všechno zvládne nejlépe, stane se vítězem Wipeoutu souboje národů.

Československý díl se v jednotlivých epizodách postavil proti Polsku, Ukrajině a Bělorusku. A v silné konkurenci plné hvězd jsme si nevedli vůbec zle. Něco nám šlo lépe, něco hůře. O tom se sami můžete přesvědčit díky videu, kde můžete sledovat, co všechno se v celosvětově známé a oblíbené soutěži Wipeout souboj národů odehrálo.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *