Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in České pořady, Pořady o vztazích, Reality Show, Televize Nova | 0 comments

Výmena manželek v archívu pořadů

¨Otestujte sílu a pevnost vašeho manželství. A ještě si při tom přijďte na slušný balík peněz. Myslíte si, že je vaše manželství ideální a chcete si to ověřit? Tak pošlete svou manželku na „výměnný pobyt“ a za to u vás doma přivítejte náhradní mámu vašich dětí.

Stačí se jen přihlásit do Výměny manželek. To je unikátní projekt televize Nova, který stále přichází s novými řadami. Pokud si chcete otestovat sílu vašeho vztahu, vyměňte svou manželku za náhradní a zažijte pár dní naruby.

Manželky se ujmou nových domácností, v první polovině se sice musí přizpůsobit plánu rodiny, ale druhý týden už patří jen a jen jim. Jak to tyto rodiny zvládnou? Budou si novou manželku doma chtít nechat nebo už si v kalendáři budou odpočítávat dny, kdy se jejich něžná polovička vrátí domů?

Výměna manželek je projekt, kde se mimo jiné ověří pevnost vztahu, ve kterém se tak mnohé věci mohou vyřešit. Ne vždy však k tomu lepšímu. Pokud to láká i vás a chcete si navíc vydělat nějakou tu korunu do rozpočtu, tak e zkuste přihlásit taky a uvidíte, jak s novou rodinou budete fungovat.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *