Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 12.10.2011 in Comeback, Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

Voyo.cz comeback – Comeback na Voyo

Pokud hledáte místo, kde si můžete přehrávat jaké seriály jak chcete, kdy chcete, kolikrát chcete či cokoliv dalšího, navštivte novácký portál www.voyo.cz. Najdete na něm všechny pořady, které na televizi Nova můžete vidět, ale hlavně – Ozzáka!

Ozzák alias Martin Dejdar. To je v posledních letech pořádný pojem. Tato postava je hlavní postavou jedinečného seriálu Comeback, který si získal obrovskou oblíbenost. Pokud si chcete nějaký z jeho dílů připomenout nebo vám náhodou utekl v televizi, stačí navštívit Voyo.cz comeback.

Metalový fanoušek Ozzák nevyznává jiný styl hudby. Jenže ve svém obchodu s cédéčky metal prostě prodávat nebude. A jiný styl neuznává. Těžko si tak něco vydělá. Daleko radši má obývací pokoj, lahváče do ruky, nohy na stůl a Comeback na Voyo.

Tomi Paci, to je další postava, která vás sitcomem Comeback na Voyo.cz provede. Bývalý zpěvák, bývalá hvězda, dnes otec Ivy. Lexa, Saša, Marcelka, ale hlavně pořádná sranda a plná dávka smíchu, to vás čeká s každým dílem Voyo.cz Comeback.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *