Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 05.08.2009 in Stahovák, Televize Nova, Zábavné pořady | 0 comments

Vojta Kotek ze Stahováku

Když se psal rok 1988 a v Praze se osmého ledna narodil malý Vojtěch Kotek, měl už svůj budoucí osud předurčený. Syn herce z Divadla Járy Cimrmana a matky, která vystudovala produkci na DAMU, měl kariéru jasnou. A také nezklamal. Ani Vojta Kotek se herectví neminul a už v nízkém věku se stal velmi populárním hercem pro všechny generace diváků.

Mladý herec, který slaví narozeniny na začátku týdne každého roku, se stal v České republice velmi populární. Vojta Kotek kromě herectví ale také studuje. Bydlí v Praze, kde také studuje dvojjazyčné gymnázium. Jeho dalším snem je studium herectví. Už jako mladý se začal objevovat v televizních seriálech, kde jsme ho mohli vidět například v Tulácích, ale především v Pojišťovně štěstí. V populárním seriálu televize Nova mu patřila populární role Ondry.

Dosavadním Vojtovým vrcholem je ale herectví. Kotek si poprvé zahrál v roce 2002 ve filmu Únos domů, ale to hlavní teprve mělo přijít. O dva roky později se proslavil nejvíce, když si coby Rendy zahrál puberťáka v zimní komedii Snowboarďáci. V tomto filmu si poprvé zahrál se svým kolegou Jiřím Mádlem. A rok na to vtrhl do kin další trhák této dvojice. Tentokrát si Vojta Kotek zahrál roli Danyho. Námět byl podobný jako u Snowboarďáků, nyní se ale vše odehrávalo na vodě. O rok později si mladá hvězdná dvojice spolu zahrála do třetice. Opět se jednalo o komedii, ale Rok podvraťáků už veřejnost tolik nezaujal.

Zatím posledním celovečerním Vojtovým filmem je komedie O život, kde se málem stal otcem a po celý film sháněl pilulku „po“. V současné době ale Vojta Kotek zaujímá jinou televizní roli. Přes uvádění několika pořadů se dostal na obrazovky každou sobotu dopoledne, kdy opět s Jirkou Mádlem moderuje pořad Stahovák. V něm ukazují fanouškům nejrůznější možná videa, co by nás ani ve snu nenapadla.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *