Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in České seriály, Televize Prima, Velmi křehké vztahy | 0 comments

VKV – Velmi křehké vztahy v archívu pořadů

Mnoho lidí je nesnáší, mnoho lidí je doslova vyhledává. O čem je řeč? Přece o telenovelách, které na televizní obrazovky míří především z latinské Ameriky. Dvakrát týdně však mohli diváci sledovat i českou telenovelu – Velmi křehké vztahy.

Ač se VKV, jak se seriál zkracoval, zdál nekonečný, došlo i na něj a z obrazovek zmizel. Tato telenovela nejprve nesla název Rodinná pouta, později se ale kvůli sporům přejmenoval na Velmi křehké vztahy. To však nezabránilo tomu, aby každé úterý a čtvrtek přilákal seriál k televizním obrazovkám spousty diváků.

V úvodu řešily „vékávéčka“ především milostné vztahy a romantiky byly přímo nabité. Později se ale začaly orientovat i jiným směrem a více se týkaly také kriminálním záplatek a občas také dramat. I toto však diváky táhlo a populární telenovela byla nejsledovanějším pořadem vůbec.

Velmi křehké vztahy byly také zárukou kvalitních hereckých jmen. Alice Bendová, Dana Morávková, Saša Rašilov, Martin Zounar, Iva Kubelková a mnohé další tváře pomohly VKV také k zisku několika cen TýTý a k vytvoření oblíbené telenovely na českých obrazovkách.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *