Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.05.2010 in České pořady, Dokumenty, Lékařské seriály, Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Vizita

Televize Nova diváky nejen baví (například televizním sitcomem kambek), ale také se jim snaží pomáhat. O tom už přesvědčily mnohé publicistické pořady. Ten nejnovější se ale ostatním vymyká. V pořadu Vizita se setkáváme s těmi nejtěžšími zdravotními problémy a nemocemi, které se snaží odborní a specializovaní lékaři vyřešit a vyléčit. Nutno dodat, že úspěch je obrovský.

A proto Stanislav Brunclík, jakožto jeden ze zakladatelů Vizity, do tohoto projektu šel. Nejde tady o to, aby si televize přišla na peníze, ve Vizitě dostávají přednost pacienti a jejich velké zdravotní problémy. Vizita má podtitul Zázraky moderní medicíny, což se jasně ukazuje.

Ve Vizitě se léčí problémy, které ještě nedávno byly neřešitelné a metody na jejich léčení neexistovaly. Vizitu vždy provází nějaký příběh, který se snaží dospět k úspěšnému konci. Jakožto jsou srdeční problémy, dystonie, problémy s kolenem, plicní hypertenze a další lékařské „oříšky“.

Pořadem provází Šárka Konířová, která se těžké lidské osudy snaží co nejvíce přiblížit divákům. Vizita spolupracuje s odbornými lékaři, kteří znají moderní postupy a ví, jak léčit nedávno ještě neléčitelné. A přesně o tom Vizita je.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *