Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Televize Prima, Zpravodajské pořady | 0 comments

VIP zprávy – iprima.cz archiv tv prima online

Zpravodajství na televizi Prima, to nejsou jen zprávy, sport či počasí, jak tomu bývá na ostatních televizních stanicích. Pokud se rozhodnete sledovat primáckou televizní hodinku, dostanete se i do světa krimi zpráv, ale také do světa VIP.

Právě jako poslední z částí zpravodajství na vás čekají oblíbené VIP zprávy. Podle názvu se může zdát, že by se mohlo jednat o nějaký bulvár, s tím ale VIP zprávy na televizi Prima nemají nic společného. S kým něco spolčeného mají, to jsou VIP osobnosti nejen ze světa českého showbyznysu, o kterých vás zprávy informují.

Pokud tedy rádi sledujete, kde se co stalo, kde se co šustlo, nebo co se kde chystá, pak můžete sledovat právě VIP zprávy a budete v obraze. Dostanete se do světa známých osob, celebrit, na párty, oslavy a na další společenské akce, kde se to hosty VIP jen hemží. A vy tak nyní můžete být každý den na place vedle nich.

VIP zprávami vás provádějí moderátorky Ivana Gottová a poměrně nově také Laďka Něgrešová. Společně s dalšími reportéry pro vás každý den připravují zajímavé reportáže, rozhovory a zajímavosti s VIP osobami a vy se tak můžete radovat z toho, že vám z jejich světa už neunikne vůbec nic.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *