Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 11.01.2017 in Ohnivé kuře, Televize Prima | 0 comments

Vietnamská kuchařka Ohnivé kuře

Vietnamská kuchařka Ohnivé kuře

Hoang Van Liu je v Ohnivém kuřeti již známou postavou. V seriálu vlastní vietnamskou večerku a se svou televizní dcerou Hoang Hai Ahn (Hany) pomáhal klukům vařit a podělil se i o nějaký ten recept. Nyní se nabídl, že se podělí i s vámi! Herec Viet Anh Doan, který tuto seriálovou postavu ztvárnil totiž (ve spolupráci s knižním nakladatelstvím IKAR) vydal svou vlastní knihu receptů nazvanou Vietnamská domácí kuchyně – Lehce a hravě s Vietem.

Vietnamská kuchařka Ohnivé kuře obsahuje celkem 60 receptů na přípravu tradičních pokrmů ze země rýže a hor. Ale žádného vařeného pejska s kočičkou v ní opravdu nenajdete – to jsou podle Vieta jen předsudky. A kdo by je taky jedl, když si místo toho může připravit třeba klasickou vietnamskou nudlovou polévku, smažené nudle s kuřecím masem či nějakou tu rybičku dušenou na pivečku – ta bude asi jeden z českých favoritů!

Ovšem oblíbenými jídly autora knihy Vietnamské kuchyně je něco jiného – Pečený bůček (ano, to je opravdu vietnamské jídlo) a také vepřové maso grilované podle hanojského stylu.

Kniha vietnamská kuchařka ohnivé kuře recepty má 152 stran a je k dostání v kamenných i internetových knihkupectvích za příznivou cenu 223 až 269,- Kč.

Ăn ngon miệng nhé neboli dobrou chuť!

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *