Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 15.01.2011 in Nezařazené, Pořady o vaření, Receptové pořady, S Italem v kuchyni, Televize Prima | 0 comments

Vaříme s italem v kuchyni – recepty, vaření

Milujete kuchyni? Lákají vás stále nové a nové recepty? Je vaření vašim milovaným koníčkem? Pak čtete správně. Jestliže se rádi necháváte vést a zkoušíte stále něco nového, nechte se v kuchyni provést skutečným mistrem. Tady totiž vaříme s Italem v kuchyni.

S Italem, ptáte se? Tím „vyvoleným“ je Emanuele Ridi, známý a uznávaný kulinářský rodák z italského ostrova Elba. Z jižní Evropy však před patnácti lety zamířil do Čech a určitě udělal dobře. Ve své krásné kuchyni se věnuje vaření naplno a nechává pod pokličku nakouknout také diváky televize Prima.

Ti si každou neděli mohou říct „vaříme s Italem v kuchyni“. Stačí jediné – sledovat pravidelně pořad S Italem v kuchyni. Nejen, že si užijete příjemné chvíle zábavy, ale dozvíte se a naučíte také spousty nových receptů, které určitě stojí za to.

A rychle se přesvědčíte, že i ty pravé italské speciality nejsou vlastně složité. To vám právě Emanuele dokáže a navíc vám předá ty nejlepší recepty, které si můžete sami vyzkoušet. Vaření s Italem vám bude připadat zábavnější a také lahodnější. My totiž vaříme s Italem v kuchyni.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *