Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 14.04.2010 in Moderátoři z Prostřena, Pořady o vaření, Prostřeno, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Václav Vydra

Když divadelní herci Václav Vydra a Dana Medřická v roce 1956 přivedli na svět syna, ten měl už osud předem daný. A ten se také naplnil. Václav Vydra nejmladší se herectví věnuje skutečně naplno a nyní je divákům znám především díky pořadu Prostřeno, který vysílá televize Prima. Oblíbené Prostřeno si také můžete najít ve videoarchívu na www.iprima.cz.

Vydra se narodil v Praze, kde také vystudoval konzervatoř. Své první divadelní role ale získal v Kladně, kde začal rozvíjet svou hereckou kariéru. Díky tomu se přesunul zpět do Prahy, kde jeho divadelní role gradovaly. Dnes je z Vydry velmi uznávaný, nejen divadelní, herec.

Divákům je totiž nejmladší nositel jména Václav Vydra znám především z televizních obrazovek. Mezi nejznámější Vydrovy role určitě patří ty ze snímků Tankový prapor, Černí baroni, pohádky Z pekla štěstí, S čerty nejsou žerty či ze seriálu Bylo nás pět. Jeho poslední velký filmový počin byla jedna z hlavních rolí v trilogii Kameňák.

A poté už Vydra přesídlil na televizi Prima. Společně se svou manželkou Janou Bouškovou vytvořil manželský pár v seriálu Ošklivka Katka. Nyní hlasy obou můžeme slyšet v zábavním pořadu Prostřeno, který oba moderují. Pokud pořad neznáte, nebo si jej jen chcete připomenout, stačí si vyhledat díly v archívu pořadů, který je na www.iprima.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *