Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Telenovely, Televize Prima | 0 comments

V NÁRUČÍ ĎÁBLA POSLEDNÍ DÍL ONLINE

Zatímco některé země točí jednu reality show za druhou, jiné nejrůznější soutěže či megafirmy, jiné země zkoušejí do světa prorazit telenovelami. A jejich líhní jsou země Latinské Ameriky. Stejně tak, jako v případě telenovely V náruči ďábla, kterou můžete díky stanici Prima Love sledovat také.

Seriál V náruči ďábla obletěl svět z Mexika a Venezuely, kde se romantická, až dramatická telenovela točila, aby v roce 2009 vlétla na televizní obrazovky. Získala si mnoho diváků a fanoušků, kteří den co den čekají na to, co jim přinese poslední díl. I vy ho můžete sledovat online.

Hlavní postavou telenovely V náruči ďábla je Angel, známý jako El Diablo, který vyrůstal na ulici, které se stala jeho domovem. El Diablo nikoho neměl, proto občas musel krást, až se z něj stal zloděj, který se zapletl také do tvrdých gangů. Za svou kriminální činnost skončil až ve vězení.

Jen, co život za mřížemi opustil, chtěl začít žít normální život. Zároveň chce přesvědčit krásnou právničku Manuelu o tom, že je to hodný člověk. Když ale zjistí, že jeho matka dluží peníze Leónovi, gangsterovi, pro kterého kdysi El Diablo pracoval, musí se opět do gangu vrátit, aby připravil velikou loupež. Té noci se ale vše změní. Sledujte poslední díl seriálu V náruči ďábla online a o nic důležitého nepřijdete.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *