Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 10.04.2010 in Nezařazené, Televize Nova, Ulice | 0 comments

ulice na nova.cz

Žijete jejich příběhy, každý den čekáte, co se dneska stane, probíráte jejich osudy v práci i při nákupech. Žijete si prostě ve své ulici. A zároveň určitě žijete také příběhy hrdinů televizní Ulice, kde život vypadá vlastně podobně jako u vás doma.

Ulice na nova.cz, to už je klasika. Jakýsi symbol televize Nova, i takto bychom seriál Ulice mohli nazvat. Den co den se osudy televizních hrdinů odehrávají přímo před vašimi zraky a vy se tak můžete těšit na další várku vašich oblíbenců.

Společně s nimi zažíváte radosti, starosti, zklamání, lásky, rozchody, prostě všechny možné situace, které se dějí i ve vašem životě. A těmito příběhy určitě žijete. Ulice na nova.cz, to byl, je a bude váš oblíbený seriál a tolik potřebná dávka všeho, co potřebujete.

Jordánovi, Boháčovi, Farští, Královi, Peškovi, Hejlovi, Stránští, Niklovi, Bařinkovi či Pavlicovi, to jsou rodiny, které se o všechno postarají. Vaši oblíbenci ze seriálu Ulice na nova.cz. Pokud chcete být neustále v obraze, stačí si najít uliceposlednidil.cz

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *