Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Nezařazené, Televize Nova, Ulice | 0 comments

ulice díly dopředu

Když tento novácký seriál 5. září roku 2005 vznikal, všichni byli plní napětí, očekávání, nikdo se nemohl dočkat toho, co přijde. Když se posuneme o několik let dopředu, dočkáme se toho stejného. Na každý díl se čeká snad ještě s větším napětím, než na ten předchozí.

A o čem, že je řeč? Odpověď určitě znáte, samozřejmě, že o Ulici. Tedy té seriálové Ulici, Ulici na TV Nova, vaší oblíbené Ulici, kde to žije každým dnem. Životy vašich hrdinů, ale i těch, které zrovna nemusíte, každým dnem ožívají na televizních obrazovkách a vy jste určitě u toho, abyste sledovali, co se nového stalo.

Ulice je ojedinělým televizním projektem, přibližuje možná i vaše životy, i vaše životní situace, ať už jsou radostné či zlé, ať už v nich zažíváte pocity štěstí či smutku, ať se prostě cítíte jakkoliv. Ulice totiž je o životu obyčejných lidí, kteří žijí obyčejnými osudy a žijí prostě běžný život, stejně tak, jako vy.

A vy můžete každý všední den dění z Ulice sledovat na televizních obrazovkách. A co víc, pokud třeba víte, že nějaký díl nebudete moct vidět, nebo vás láká tolik, že ho musíte vidět dopředu, tak vězte, že můžete. Díky voyo.cz můžete být vepředu a sledovat díly Ulice dopředu.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *