Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

tv prima online videa na stream.cz

Když v roce 1993 začala na českém území vysílat televize Premiéra, pro někoho se o příliš povedenou premiéru nejednalo. Ale roky šly dopředu, doba se měnila a z Premiéry se vyklubala televize Prima. Ani ta na začátku nepatřila mezi nejoblíbenější, dnes je ale všemu jinak.

V současné době má pod sebou televize Prima také stanice Prima Love, Prima Cool a TV R1. Kromě toho ale také řadu fanoušků, kterou si díky svému vysílání, zajímavým programům, pořadům, filmům, oblíbeným seriálům či známým tvářím získala.

Pokud i vy patříte mezi fanoušky televize Prima, pak určitě sledujete nějaké z mnoha pořadů, co na jejich obrazovkách běží. A sledovat je můžete také na adrese prima.stream.cz, kde najdete online videa TV Prima. Zdejší archiv vám umožní, abyste sledovali cokoliv, co běží i na vaší oblíbené televizi. Nejen však díly aktuální, ale i ty, které jste třeba nestihli, nebo které se vám zalíbily natolik, že je chcete vidět znovu.

Díky online archivu televize Prima tak můžete na priam.stream.cz sledovat videa ze seriálů Cesty domů, pořadů Ano, šéfe!, S Italem v kuchyni, Nikdo není dokonalý, Partičky, Show Jana Krause, Autosalon, Farmář hledá ženu či zpravodajství včetně Krimi zpráv, Krimi plus či VIP zpráv. Ale tím určitě archiv TV Prima ani zdaleka nekončí.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *