Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Cesty domů, Televize Prima | 0 comments

TV PRIMA CESTY DOMŮ POSLEDNÍ DÍL PŘEHRÁT VIDEO

Pakliže patříte mezi diváky TV Prima, pak vás v posledním roce musel zaujmout jeden seriál, kvůli kterému si vždy najdete cestu domů. A to tak, abyste mohli seriál každé pondělí a středu sledovat na televizních obrazovkách z pohodlí vašeho domova.

Tím seriálem není nic jiného, než oblíbené Cesty domů, který vypráví příběh dvou rodů, Kosíků a Bernátů. Hlavy rodin nejen, že se nemusí, oni se nesnáší. Často tím však trpí i osoby, které v podstatě za nic nemohou.

Nová moderní rodinná sága, to však nejsou jen Kosíci a Bernáti. Ale také spousty dalších známých hereckých tváří, které si hledají své Cesty domů. Seriál TV Prima se odehrává v nemocničním prostředí, ale také v dalších místech, kde můžete sledovat radosti i starosti seriálových hrdinů.

Pokud se náhodou stalo, že jste poslední díl seriálu Cesty domů z nějakého důvodu zameškali, určitě to napravte. Stačí jen, pokud si přehrajete video posledního dílu Cesty domů, které najdete na irpima.cz a z vašeho oblíbeného seriálu už vám neunikne vůbec nic. Budete tak u všeho nového a společně s vašimi hrdiny můžete sledovat jejich osudy a životní příběhy.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *