Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 23.03.2011 in Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

TV Prima archiv pořadů online

V roce 1993 vstupovala na televizní obrazovky televize Premiéra. Pamatujete si ještě na to? Jestli ne, tak nevadí. Už o čtyři roky později ji totiž nahradila televize Prima, která se stále stává oblíbenější a populárnější. Ponořte se do této televize i vy a podívejte se na TV Prima archiv online.

Televize Prima se díky svému programu stává stále více populárnější. Divákům nabízí zpravodajství, publicistické pořady, sport, zábavu, soutěže, dokumenty a v neposlední řadě samozřejmě také filmy a seriály. A to všechno nyní můžete shlédnout online. Je tady pro vás připraven TV Prima archiv online, kde si přehrajete, co je vám libo.

I prima má mnoho fanoušků, kteří stále přibývají. A stejný trend se dá čekat i v nejbližší době. Také díky TV Prima archiv online. Můžete si tak online přehrát pořady, jaké se vám líbí, jaké jste v televizi nestihli či jaké byste prostě chtěli vidět ještě jednou.

Československo má talent, Zpravodajství, Hádej, kdo jsem, Na nože!, Přešlapy, Cesty domů, Prostřeno, ale i mnoho další oblíbených pořadů máte nyní díky archivu možnost vidět online a vychutnat si je tak v pohodlí domova přímo z vašeho počítače.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *