Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in České pořady, Pořady o celebritách, Televize Prima, TOP STAR magazín, Zpravodajské pořady | 0 comments

Top Star Magazín v archívu pořadů

Každý středeční večer má na televizních obrazovkách pevné místo TOP STAR magazín. Ten vás zavede do života slavných osob, do jejich příběhů, a to jak veselých, tak také smutných. Podíváte se, kde se co událo či co se plánuje.

Zkrátka a prostě, díky TOP STAR magazínu vám ze světa showbyznysu neunikne ani centimetr. Společenský magazín však nefunguje bulvárním způsobem. Pravý opak je pravdou. Nabízí slušné reportáže, na které se určitě rád podívá každý.

Celým pořadem provází Mahulena Bočanová, která vás určitě zaujme svým sex – appealem. Ta vás pozve do světa celebrit a showbyznysu. Uvidíte, jak celebrity žijí, co dělají, co plánují či co se jim stalo. Přináší jak radostné, tak také ty méně šťastné okamžiky slavných osobností.

Kromě moderátorky Bočanové v TOP STAR magazínu najdeme také několik reportérek, které provázejí danými příběhy, událostmi a osudy. Nechybí ani oblíbená módní policie či mapování nejrůznějších večírků či oslav. S tímto magazínem prostě nemůžete být pozadu.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *