Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in České pořady, Pořady o celebritách, Televize Prima, TOP STAR magazín, Zpravodajské pořady | 0 comments

Top star magazín 2011 – iprima.cz archiv tv prima online

Může být bulvár příjemný a seriózní? Může. A na televizi Prima také je. Pokud tomu nevěříte, tak začněte sledovat každý týden pořad Top Star magazín a sami se můžete přesvědčit o tom, že je to možné a navíc příjemné.

Ve světě celebrit se něco děje v podstatě nonstop. Party, večírky, oslavy, to je prakticky na denním pořádku. A díky Top star magazínu můžete být u toho i v roce 2011. Vězte tomu, že vám nic neunikne, že budete o všem informovaní a kde se co stane, to se dostane také k vám.

Ovšem ne v bulvární podobě a v bulvárních rozměrech. Právě naopak, moderátorka magazínu Mahulena Bočanová pro vás připravuje seriózní, zábavné a hlavně, zajímavé a aktuální zpravodajství, které stojí za to sledovat. Život našich celebrit a významných osobností teď budete mít i u vás v obýváku jako na dlani.

Kromě nejrůznějších oslav vás Top star magazín i v roce 2011 pozve do zákulisí zajímavých událostí, do životů slavných osobností, nebudou chybět zajímavé rozhovory a reportáže, které si opravdu užijete. A tak, pokud chcete jít ruku v ruce s českým showbyznysem, sledujte Top star magazín.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *