Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

To byl náš hit

Na českém hudebním nebi se blýská a září spousta známých, krásných a nezapomenutelných písní. Která z nich je ale tou nejlepší? Který z hitů je největší? O tom rozhodl ábavný pořad televize Barrandov To byl náš hit.

60., 70., 80. či 90. léta, hity současnosti, písně pro pamětníky, nebo filmové a seriálové melodie. To byly kategorie, ve kterých soutěžily písničky v To byl náš hit. Následovalo první semifinále, druhé, a pak finále.

K tomu, jako „bonus“, přibyly i hity Karla Svobody, nejlepší mužská a ženská vystoupení, valentýnské duety, hity z diskoték a nejen z našich, ale i světových muzikálů, rockové balady, nebo třeba kategorie slovenských písní. To je hlavní náplní oblíbeného pořadu.

Jak už bylo napsáno, naše hudební scéna má spoustu nádherných písní a nespočet geniálních autorů a zpěváků. V To byl náš hit se na ně zavzpomíná. Jakýsi hold jim vzdají zpěváci a zpěvačky, kteří zazpívají jejich hity a podělí se o ně s diváky. Pořad o hitech, které jste měli a stále máte rádi, moderuje Petr Vondráček.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *