Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Tisíc a jedna noc v archívu pořadů

Ve společném životě tvoří spokojený pár a dokonce se společně starají o vlastního potomka. Řeč je o tureckých populárních hercích – Šeherezádě a Onurovi. Jejich cesta ke společnému životu vedla přes tureckou telenovelu, kde se hledali rozhodně déle, než v reálném životě.

Ale o to krásnější to bylo. Seriál tisic a jedna noc serial online je oblíbenou tureckou telenovelu, která si získala srdce mnoha milionu fanoušků po mnoha zemích. A není tomu tak dlouho, co vtrhla také na obrazovky televize Nova.

Ač na začátku tisic a jedna noc serial online tolik úspěšný nebyl, s postupem času se stal více než oblíbený. Šeherezáda, Onur, Bennu, Kerem, to jsou hlavní postavy oblíbené telenovely. Pokud chcete vědět, co se právě děje, sledujte vše online.

Díky tisic a jedna noc serial online vám nic neuteče. Zajímá vás, co zrovna Šeherezáda zažívá? Jak je na tom s Onurem a co se děje okolo ostatních hrdinů? Krásné a romantické příběhy za to opravdu stojí.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *