Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 16.10.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Tisíc a jedna noc nova – www.1001noc.nova.cz

Je půl šesté, končí odpolední televizní noviny a na obrazovky televize Nova tak míří jediné. V této době má své pevné místo Šeherezáda, turecká telenovela s názvem Tisíc a jedna noc. Tak tento rituál už určitě máte zažitý.

Tisíc a jedna noc vtrhla na Novu začátkem roku. V hlavním vysílacím čase se ale neuchytila. Proto byla přesunuta, což byla správná volba. Nyní je tisíc a jedna noc nova – www.1001 noc.nova.cz velice oblíbená a má stále více a více fanoušků.

Také vy tak můžete sledovat příběh osudem zkoušené Šeherezády, její lásku s Onurem, ale také příběhy dalších hlavních postav. To vše a o mnoho více najdete každý všední den na tisíc a jedna noc nova – www.1001 noc.nova.cz.

Tisíc a jedna noc je slavnou tureckou telenovelou. Šeherezáda už ale není jen miláčkem tamějšího publika. Smrt manžela, těžce nemocné dítě, složitý osud a někdy ještě složitější vztah s Onurem. Sledujte to také na tisíc a jedna noc nova – www.1001 noc.nova.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *