Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 02.08.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Tisíc a jedna noc nova – www.1001 noc.nova.cz

Máte rádi pohádky? Každý určitě máte tu svou oblíbenou, jejíž příběhem žijete a chtěli byste se cítí jako právě v této pohádce. Jednu takovou oblíbenou má i Onur. Tedy má jich více. Jeho oblíbené pohádky jsou Tisíc a jedna noc.

Život však nejsou pohádky a ne všechno se děje tak, jak je v knize nalajnováno. To pozná i Onur, jedna z hlavních oblíbené telenovely tisíc a jedna noc nova – www.1001 noc.nova.cz. Vše se mu obrátí naruby, když se zamiluje do krásné Šeherezády.

Turecká telenovela tisíc a jedna noc nova – www.1001 noc.nova.cz vtrhla i na české televizní obrazovky a díky televizi Nova máte možnost sledovat příběhy Tisíce a jedné noci. Příběhy, které vás dostanou, které vás určitě připoutají k televizním obrazovkám.

Šeherezáda miluje svého syna, pro kterého je schopna udělat cokoliv. O to je to těžší, že syn trpí vážnou nemocí. Mateřská láska je ale silnější a Šeherezáda tak prožije s Onurem noc. A tím celý velký příběh Tisíce a jedné noc začíná. Sledujte ho na tisíc a jedna noc nova – www.1001 noc.nova.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *