Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 03.08.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Tisíc a jedna noc kniha

Znají jí lidé v Turecku, na Slovensku, ale i v dalších mnoha zemích. A nyní také v České republice. Řeč je o celosvětově známé a oblíbené telenovele s názvem Tisíc a jedna noc. Jak už to ale bývá, televiznímu vydání předchází vydání knižní.

A ani Tisíc a jedna noc není výjimkou. Po celá staletí se utvářela tisíc a jedna noc kniha, která je dnes monumentálním dílem rozděleným do dvou dílů. Kniha Tisíce a jedné noci je považována za veliké dílo a je neskutečně slavná.

Velké dílo povídek se dlouho vytvářelo, přispěli do něj mnozí anonymní vypravěči, kompilátoři, literární autoři a mnozí další. Jako výsledek jejich práce je tisíc a jedna noc kniha, která není populární jen na Orientu, ale v celé Evropě.

Tisíc a jedna noc kniha byla oblíbeným dílem Onura. Onura z telenovely Tisíc a jedna noc. Život se ale podle knih neodvíjí a to pozná také Onur, který se rychle a bláznivě zamiluje do Šeherezády. Ještě o mnoho více však nabízí tisíc a jedna noc kniha.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *