Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 09.03.2011 in Teletext, Televize Prima | 0 comments

Teletext TV Prima

Od roku 2003 působí na českém televizním nebo stanice Prima. Tak, jak v úvodu příliš popularity nezískala, díky správně zvolené strategii a pořadům se stává stále více a více oblíbená. Ještě více najdete na Teletext TV Prima.

Pokud rádi sledujete televizi Prima, určitě máte její teletext v malíčku. A ten je určitě obtisknutý i ve vašem ovladači. Pokud už se vám ale nechce projíždět televizí s ovládačem v ruce, navštivte stránku iprima.cz, kde najdete teletext tv prima v internetové podobě.

Co všechno na teletextu Tv Prima najdete? Všechno! Před vámi se zobrazí virtuální televizor, dole pak okýnko, kam budete psát čísla stránek, které vás zrovna zajímají. Na pomoc zde máte menu teletextu, podle kterého se budete řídit.

Čeká na vás hned několik hlavních kategorií. Každá z nich se pak dělí na menší, z nichž má každá své číslo, pod kterou ji najdete. Hlavními body teletext tv prima jsou zprávy, počasí, sport, Prima TV, magazíny, právě vysíláme či skryté titulky. V níže uvedených reklamách pak najdete další tipy, jak si dopřát teletextové pohody.

Teletext TV Prima

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *