Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 16.10.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Nezařazené, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

Tardu Flordun – Kerem Inceoglu životopis

Tato role jej proslavila. Šeherezáda a její příběhy tisíce a jedné noci lámou divácké rekordy v mnoha zemích. A Tardu Flordun alias Kerem Inceoglu životopis byl u toho coby jedna z hlavních rolí. V současnosti se tak jedná o úspěšného tureckého herce.

Tardu Flordun – Kerem Inceoglu životopis se narodil pětadvacátého května roku 1972 v hlavním městě Turecka Ankaře. Už odmala nejspíš ale věděl, kam povedou jeho kroky. Vystudoval vyhlášenou konzervatoř se zaměřením na divadlo a nadějný herec byl na světě.

Přes divadlo v Ankaře se dostal až do Londýna, kde svou kariéru Tardu Flordun dále a dále rozvíjel. A od roku 2002 jej bylo možno spatřovat také na televizních obrazovkách, kde se mu počet rolí pomalu ale jistě rozrůstal. Pokračoval také v divadle, ale stále více se věnoval televizi a seriálům.

A pak to přišlo. Tardu Flordun – Kerem Inceoglu životopis dostal roli Kerema v turecké telenovele Tisíc a jedna noc, kde hraje nejen nejlepšího kamaráda Onura, ale stejně jako on je beznadějně zamilován do Šeherezády.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *