Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 08.12.2018 in Cesty domů, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

stream.cz prima cesty domu

Hledáte svou cestu domů? Tak vězte, že v tom nejste sami. Vydejte se tyto cesty hledat po boku slavných hereckých jmen a společně s nimi se vydejte na dlouhé Cesty domů. Tedy na oblíbený televizní seriál, který zaplní dvakrát týdně vaše duše.

Jestliže potkávají váš život nejrůznější situace a příběhy, vydejte se najít na stream.cz Prima Cesty domů. Dva znepřátelené rody, které se nesnáší odjakživa. A ještě dlouho asi budou. Rody Bernátů a Kosíků si nemohou přijít na jméno, což se táhne od dávné minulosti až do kruté současnosti.

V lékařském prostředí i v životních osudech televizních hrdinů se můžete podívat, jak si jdou svým životem a bojují s nejrůznějšími životními překážkami a nástrahami. Scénáristé Barbara Bulvová a Jan Coufal společně s režisérem Jiřím Adamcem nás budou na stream.cz Prima Cesty domů provázet těmito životními osudy a hledat u hrdinů jejich cesty domů.

Tento seriál je velmi oblíbený. O tom svědčí, také kvalitní herecké obsazení. Každý si jde svou cestou a svým životním osudem. Ten je však úzce spjat právě s bojem nesmiřitelných rodů. Jak se jejich vztahy budou vyvíjet? Kdo se ke komu přiblíží a naopak, kdo po kom půjde?

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *