Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Cesty domů, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

stream cesty domu – www.stream.cz

Existuje jedno místo, jedna adresa, kde najdete velký poklad. Tedy spíše, veškerý poklad televize Prima, která své dědictví zanechává na vyhledávané adrese www.stream.cz. Zde najdete vše, co se na primách televizi odehraje a je jedno, zda se to odehrálo včera či před měsícem.

Online archiv televize Prima skrývá mnoho důležitého. A mezi to nejcennější v posledních měsících patří také nová moderní rodinná sága s názvem Cesty domů, které můžete společně na streamu sledovat také.

Pakliže jste fanoušky seriálu Jiřího Adamce Cesty domů, pak víte, že se s nimi setkáváte každé pondělí a středu, vždy od 20 hodin. Také ale dobře víte, že pokud vám z dění něco uteče nebo si jen něco chcete připomenout, že vše podstatné, všechny epizody najdete právě na streamu. Zde jen stačí, pokud si vaše Cesty domů vyhledáte.

Znepřátelené rody Kosíků a Bernátů si k sobě cesty nenajdou. Každý má ale cesty své, Cesty domů. A nejen tyto rody, ale i mnoha dalších postav, známých hereckých tváří, se kterými se v seriálu setkáváte jak v nemocnici, v ordinacích, tak v jejich životě, který si, ať už spokojeně či nikoliv žijí v Hradišti. A vy ho můžete žít díky streamu Cesty domů.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *