Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 17.12.2009 in Komedie a sitcomy, Stahovák, Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů, Zábavné pořady | 0 comments

Stahovák = vtipná videa

Kdysi běžel na Nově pořad Natočto, kde běžela ta nejrůznější videa, co nás mohla napadnout. Tento pořad už v televizi dlouho není, ale Nova zkusila spustit projekt trošku jiný. V posledních měsících se každé sobotní dopoledne dostává na obrazovku mladé moderátorské duo Vojta Kotek a Jiří Mádl. Ti mají na starost pořad Stahovák.

Stahovák aneb Co vás napadne i nenapadne

Sobotní dopoledne ještě nedávno pravidelně patřilo Leoši Marešovi a jeho Esu. Nyní se ale snaží diváky zaujmout Vojta Kotek s Jiřím Mádlem, kteří jsou hlavními postavami Stahováku. Tento pořad ukazuje vše, co se může stát, v humorném podání. Ve Stahováku mladá moderátorská dvojice ukazuje nejrůznější videa, která kolují po celém světě na internetu. Stahovák je tedy hlavně o tom, aby pobavil lidi. Jsou zde videa, která se skutečně stala. Kolikrát nám tedy Stahovák ukáže něco, co jsme rozhodně nečekali a nad čím se budeme smát hodně dlouho.

Nejrůznější videa na stahovak.cz

O to hlavní ve Stahováku se starají Kotek s Mádlem. Ti lidem ukazují komediální videa, ať už o našich mazlíčcích, extrémní situace, videa ze showbyznysu či zábavné reklamy. Další kategorií jsou legendy či videa poslaná diváky. Ale na www.stahovák.cz nenajdete jen tyto kategorie. Je totiž tam prostě vše, co vás napadne.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *