Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Splněné sny

Osud je někdy krutý. Život dokáže psát příběhy, které si lidé nezaslouží. Nemohou se jim ale nijak bránit a musí přijmout to, co nastane. A pokud to nejde, tak se s tím alespoň snažit vyrovnat. A když nejde ani to, možná jim pomůže pořad Splněné sny.

Epizody pořadu Splněné sny jsou někdy velmi smutné, vyvolávají smutek a připomínají životní tragédie. Jeho tvůrci ale nechtějí útočit na city a emoce diváků. Naopak, jejich heslo zní: „I ten největší smutek i bolest si žádá chvíle pozapomenutí.“

A přesně tím se Splněné sny řídí. Je mezi námi spousta těch, které potkalo něco, co b nikomu jinému nepřáli. Stejně tak ale existuje řada lidí, kteří jim chtějí pomoci a nabídnout pomocnou ruku. A pokud to nemohou udělat sami, obrátí své přání k TV Barrandov.

Na sice nemůže vrátit čas zpět a vzít něco, co už se stalo. Nevrátí lidské životy, nevyléčí nemoci, nezabrání tragédiím, ale může pomoct k tomu, aby se jim zabránilo do budoucna. A hlavně – plní sny. Co všechno už dokázala zrealizovat, komu všemu pomohla a co všechno dokázala, na to koukněte na Splněné sny Barrandov archiv.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *