Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Soukromé pasti, Televize Nova | 0 comments

Soukromé pasti epizody ke shlédnutí – voyo.cz archiv tv nova online

Život je složitý, těžký, hodně těžký a často krutý. Často nás dovede až na samý pokraj sil a své oběti si nevybírá. Připravuje pro nás spoustu pastí. Jenže do spousty z nich se dostáváme sami nebo s „pomocí“ naší rodiny, našich blízkých.

Dostat se do Soukromých pastí je tak snadné. Ovšem dostat se z nich, to je extrémně složité, často až nereálné. I o tom je seriál televize Nova s názvem Soukromé pasti, které v roce 2008 přišel úspěšně s prvními dvanácti epizodami, aby v roce 2011 přišly na televizní obrazovky epizody nové, snad ještě úspěšnější.

Příběhy v Soukromých pastech jsou psány životem. Ovšem takový, životem, kde lidé nemají na růžích ustláno, kde je často nic dobrého nečeká. Dostanou se do spárů pastí, soukromých pastí, ale většinou už neví, jak z nich ven. Řešení? Ty jsou složitá, často až nereálná.

Ovšem ty největší Soukromé pasti píše sám život. Díly jako Nezabiješ, DNA jako důkaz, Malý terorista, Tatínkova holčička, Jiná láska, Fajn brigáda a další už hovoří o svém. I vy nyní máte možnost tyto jedinečné příběhy sledovat, stačí jen, pokud chcete sledovat Soukromé pasti, kde jsou jednotlivé epizody ke shlédnutí.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *