Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.10.2011 in České pořady, Debatní pořady, Pořady o vztazích, Televize Prima | 0 comments

Soukromá dramata v archívu pořadů

Pamatujete si ještě dobře, jak jste jednou týdně usedali k televizním obrazovkám, abyste se mohli podívat, co pro vás připravili reportáži pořadu Na vlastní oči? Tento pořad už je minulostí. Televize Prima jej však oživila a v podobné podobě uvedla jako Soukromá dramata.

Josef Klíma a Janek Kroupa. Populární publicisté, kteří se dříve objevovali na nováckých obrazovkách, se svým podobně orientovaným pořadem ovládli obrazovky Primy. Tam řeší osudy nejrůznějších lidí v nejrůznějších situacích v pořadu nazvaném Soukromá dramata.

Redaktoři pátrají po nespravedlnosti, zločinech, nepravostech, tragických momentech a podobných Soukromých dramatech, která se mohou přihodit komukoliv z nás. Nehledají rozdíly v tom, kdo je kdo, ale v tom, co se všude okolo nás děje.

Těmto nepříjemným událostem se budou snažit přijít na stoupu a vypátrat, proč se dějí. V každém dílu Soukromá dramata nabízejí tři příběhy. Tři příběhy, které řeší stejný či podobný problém, ale staly se jiným lidem. Ti svými hlasy ještě celý příběh přiblíží, zbytek už je na populární publicistické dvojici.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *