Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 03.10.2011 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Slovenská Partička sk

Už jste se někdy dostali do situace, kdy jste zkrátka nevěděli, co si počít, kdy vám každé slovo připadalo zbytečné a hloupé a vy jste prostě nevěděli, jak z této šlamastiky ven? A co takhle zkusit improvizaci?

Nezůstaňte jen v základech, zařaďte na vyšší obrátky a doveďte svou improvizaci na maximální možné hodnoty. A pokud náhodou nevíte, jak na to, zkuste sledovat oblíbený pořad Partička. Tu můžete shlédnout nejen na naší televizi Prima, ale také na slovenské Markíze, kde se objevuje už podstatně déle, než právě u nás.

Pokud budete sledovat Partičku.sk online na TV Markíza, můžete se těšit na dokonalou televizní show plnou zábavy a smíchu, kde nic není předem nemožné. A co se takové zdá být, tak vězte, že není. Soutěžící si totiž poradí s každou hrou a vždy pro vás vymyslí něco, co rozhodně čekat nebudete.

Slovenská Partička online na Youtube i na Markíza.sk

V každém díle slovenské Partičky můžete sledovat několik her, při které vás budou soutěžící neskutečně svými improvizačními schopnostmi bavit. Herci jako Lukáš Latinák, Róbert Jakab, Marián Miezga, Roman Pomajgo či Petra Polnišová předvádí své umění, aby vás pobavili a zároveň vždy vymysleli to nejlepší. O tom se můžete přesvědčit sami, pokud budete slovenskou partičku aneb Partičku sk sledovat online na YouTube či na na Voyo Markíza

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *