Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 17.12.2009 in České seriály, Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů, Ulice | 0 comments

Seriál Ulice – poslední díl a díly dopředu

Každý všední podvečer usedají miliony lidí k televizním obrazovkám, aby sledovali jejich milovanou Ulici. Ulice, což je jeden z nejpopulárnějších seriálů, který na našem území kdy byl, je vlastně ulicí, kde se může odehrávat život každého z nás.

Přes 1500 dílu seriálu

Od svého začátku seriál Ulice nabídl už více, než 1500 dílů. A je všem jasné, že toto číslo se ještě několikanásobně zvětší. Ulice je jakýmsi nekonečným seriálem, kde se prolínají osudy a životní příběhy nejen seriálových herců, ale klidně i každého z nás. Právě na tento fakt režisér Ulice vsadil a bezesporu se mu vyplatil. Nenajde se snad člověk, který by s v osudu kteréhokoliv hrdiny Ulice nenašel.

Seriál Ulice – Vlastimil a Miriam

Za řadu let, kdy se Ulice natáčí, se v seriálu vystřídalo už x postav. Jak jedny rychle mizí, další zase scénaristé do Ulice zapracovávají. Každý pak sdílí ty nejrůznější osudy. Avšak už od začátku hrají jednu z hlavních rolí Ulice dvojka rybář Vlastimil Pešek a Miriam Hejlová. Ač se na začátku snad ani neznali, nyní dlouho sdíleli společnou domácnost, kde se po dlouhé době dostalo i na tykání a u toho to asi ještě neskončí. Miriam coby zástupkyně ředitelky na gymnáziu skvěle ztvárnila Hana Maciuchová, která se stala miláčkem fanoušků. Každý z nás pak slyšel také jména Marie Králová, Jaroslav Hejl, Barbora Jordánová, Vanda Vaníčková či Lumír Nykl. Ti jsou na vrcholu naší Ulice dnes, ale příště může být někdo jiný.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *