Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Televize Nova, Ulice | 0 comments

SERIÁL ULICE POSLEDNÍ DÍL VIDEO

Sledujete někdy dění ve vašem domě, ve vašem okolí, prostě vše, co se děje ve vaší ulici? Pak asi uznáte, že se u tohoto sledování nenudíte, že je někdy nač se koukat a že se jedná o hodně zajímavou podívanou.

Takový je život. A taková je i Ulice, tedy ta novácká. Přesněji řečeno seriál televize Nova, který už od roku 2005 patří mezi nejoblíbenější a nejsledovanější televizní seriály vůbec. Že byste se u jeho sledování nudili, tak to se tedy rozhodně říct nedá.

Pokud Ulici sledujete, pak víte, že každý den můžete shlédnout dvě epizody. Pokud vám však poslední díl utekl, můžete si jej vyhledat na internetu a tam video Ulice sledovat online. A z dění ve vašem oblíbeném seriálu už vám tak neuteče vůbec nic.

A kam, že vás seriál Ulice zavede? Přesně tam, kam vás vede i život. Škola, obchody, kadeřnictví, firmy i životy jednotlivých lidí sdílení jejich osudů a životních příběhů, i taková je Ulice. Jak vám ukáže i poslední díl, televizní Ulice vlastně může být i ulicí doopravdickou, kde se dějí stejné věci, jako v Ulici na TV Nova.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *