Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Televize Nova, Ulice | 0 comments

Seriál Ulice nova.cz – voyo.cz archiv tv nova online

Pokud jste ji někdy sledovali, možná jste se v ní shlédli, možná to totiž bylo místo, které bylo až příliš podobné tomu, kde se pohybujete vy nebo příběh, který se před vámi odehrával, byl až příliš podobný tomu vašemu. Možná se totiž všechno děje na vaší Ulici.

Pokud jste jednou shlédli nějaký z dílu seriálu Ulice, je dost dobře možné, že od té doby den co den usedáte v podvečer k televizním obrazovkám, aby vám z vaší Ulice nic neuniklo. A pokud náhodou unikne, můžete si vše osvěžit online díky archivu na voyo.cz. Možná je to totiž právě příběh, který se stal vám.

Na Ulici to žije. Stejně jako to v tomto seriálu na nova.cz žije také. Seriál je ojedinělý televizní projekt, který byl spuštěn v roce 2005 a její příběhy se až příliš podobají těm běžným, které se denně dějí každému z nás. Lásky, radosti, ale i zklamání, těžké chvíle, rozchody, ale i smrt či naopak narození někoho nového, to se přece děje denně všude okolo nás.

A děje se toho ještě o mnoho více. Stejně tak, jako na seriálové Ulici, která se za léta svého působení stála televizním fenoménem, který má spousty fanoušků. Fárští, Jordánovi, Pešek, ale i spousta dalších hrdinů žijí ve vaši Ulici, ale možná i v ulici vedlejší. Na každé ulici to totiž žije spoustou příběhů, které můžete sledovat v seriálu Ulice na nova.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *