Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Nezařazené, Televize Nova, Ulice | 1 comment

Seriál Ulice na nova.cz – Ulice online díly dopředu a poslední díl

Jejich příběhy se vám nejspíš zdají hrozně blízké, často se v nich vidíte buď vy sami, nebo v nich vidíte někoho z blízkého okolí. Stává se vám to často, pokud sledujete novácký seriál Ulice? Tak to se nebojte, zdaleka nejste jediní.

Seriál Ulice je i roce 2017 v plném proudu a nabízí vám zajímavé epizody, které chcete vidět. Příběhy ze života, běžné problémy běžných lidí, zajímavé zápletky a zvraty, lásky, rozhody, radosti, starosti, nové životy, ale i životy končící, takový je prostě život. A taková je i Ulice.

Příběhy vašich hrdinů e vám můžou zdát až moc známé. Ale to je právě proto, že díly Ulice vychází ze skutečného života, z příběhů, které se mohly stát i vám. Pokud jste fanoušky Ulice, na nova.cz se o tomto seriálu dozvíte úplně všechno, můžete zde sledovat díly dopředu, ale i poslední díl Ulice.

A tím si tak budete jisti, že vám z dění na vaší Ulici nic neuniklo a nic taky neuteče. To by totiž byla škoda. V Ulici to totiž pořád žije a vy se tak každý všední den můžete setkávat s vašimi hereckými hrdiny, jejichž životy a osudové situace se mohou podobat i těm vašim. Buďte s nova.cz a jednotlivými díly u toho.

1 Comment

  1. Dnešní díl ulice, 12.4.2019

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *