Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in 1001 Gece, Binbir Gece, Telenovely, Televize Nova, Tisíc a jedna noc, Zahraniční seriály | 0 comments

SERIÁL TISÍC A JEDNA NOC POSLEDNÍ DÍL PŘEHRÁT VIDEO ONLINE

Čeští fanoušci čekali, až se dočkali. Nakonec i na naše televizní obrazovky, konkrétně na Novu, zavítala úspěšná telenovela, která už dříve lámala divácké rekordy napříč Evropou. Sledujte i vy seriál Tisíc a jedna noc, který spoustu fanoušků má už i u nás. Jste jimi také?

Krásná Šeherezáda si rychle získala srdce milionů fanoušků. Její životní příběh musel zasáhnout každého. Při autohavárii přišla o milovaného manžela, teď bojuje i o život svého syna, který trpí nemocí. Šeherezáda je pro jeho záchranu udělat naprosto všechno.

A také, že všechno udělá. Pro peníze na synovu záchranu je schopna hodně obětovat, tak také potkává Onura, kterému dlouho nemůže přijít na jméno. Nakonec se mezi Šeherezádou a Onurem zrodí veliká láska, která však nemá na růžích ustláno a oba o ní budou muset hodně bojovat. Sledujte seriál Tisíc a jedna noc.

Sledujte příběh Šeherezády, její lásky s Onurem a vychutnejte si tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc. Pakliže vám něco uniklo, stačí si přehrát video poslední díl, sledujte seriál online a užijte si zasloužené emoce, které seriál Tisíc a jedna noc každým dílem přináší.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *